Skupinová cvičení

Skupinová cvičení


Vedu skupinová cvičení zaměřená na správné držení těla, na prevenci možných pohybových potíží, na správné dýchání, na řešení problémů s pohybovým aparátem.

Cvičení probíhají v maximálním počtu 10 lidí, v nově vzniklém Pohybovém Studiu REGENERACE, které se nachází v Nymburce, ul. Bedřicha Smetany 55, v Obecním domě ,,Kokos“ ve 4. patře na konci chodby. Čeká vás příjemné, čisté a útulné prostředí, vybavené pomůckami a harmonizující energií, ve kterém se vám bude hezky cvičit.

Zde je odkaz na rezervační systém, ceník a aktuální rozvrh lekcí. Kredity si můžete předplatit jednorázově 10 lekcí za 1.500 Kč na účet 184745014/0600. Do poznámky prosím napište vždy jméno cvičence. Nebo můžete platit přímo na lekci, jednorázový vstup stojí 200 Kč. Potvrzení vám vždy vystavím. Druhy lekcí najdete v rezervačním systému s podrobnějším vysvětlením.

Rehabilitaci a dalšímu vzdělávání v oblasti fyzioterapie se věnuji víc jak 30 let, na lekcích se proto lidé setkají jak s prvky zdravotního cvičení, tak s prvky jógy a pilates, Feldenkraisovy metody, SM systému, cviky se zaměřením aktivace hlubokého stabilizačního systému, vývojové kineziologie, ale i s metodou Autogenního tréninku a jiných relaxačních technik. Doporučuji předem konzultaci nebo individuální setkání a po domluvě zvolíme vhodné cvičení. Lekce jsou většinou rozdělené podle zdravotního stavu klientů, podle obtížnosti a podle zaměření cvičení.

Komentáře jsou vypnuty.