O mně

portret_slavka

Jmenuju se Slávka Růžičková, narodila jsem se v Nymburce, kde se svou rodinou bydlíme. Mým velkým koníčkem je pohyb, sport, zdraví, péče o člověka, příroda, zvířata. Ráda fotografuju, cestuju, učím se nové věci, poznávám nové lidi, místa, zvyky. Baví mne ale i ty obyčejné, každodenní činnosti, ráda vařím, pracuju na zahradě, čtu, šiju. A jelikož už máme s manželem dva dospělé syny, tak mám na to všechno čas.
Od dětství jsem dělala vždycky nějaký sport (basketbal, cyklistika, lyžování, plavání, turistika,…), to pak ovlivnilo moji další volbu, co studovat po gymnáziu. Rozhodla jsem se pro studium Rehabilitace. Časem jsem ještě přidala studium Kosmetiky a udělala si zkoušky na Instruktorku Nordic Walking.
V roce 2018 jsem si z legislativních důvodů doplnila instruktorský kurz a jsem nyní Instruktorka ZTV ( zdravotní tělesné výchovy )

Můj velký zájem o zdraví mne přivedl k otázce ,,co jíst, aby byl člověk zdravý a fit až do svého konce?“ Po vyzkoušení mnoha směrů a produktů, po hledání toho nej nej mi do cesty přišly Zelené potraviny GW ( nápoj z mladého ječmene a sladkovodní řasa Chlorella ). Jsem jim vděčná a věrná i po 10 letech jejich konzumace.
Aby byl člověk fit, musí se hýbat, dobře a správně jíst a snažit se o psychickou pohodu. Moje zkušenosti, rady a osobní přístup nabízím i Vám.

Komentáře jsou vypnuty.